Zeer fraai en gedetailleerd handgemaakt houten modelschip van een klassieke zeilboot, uitgevoerd met meerdere zeilen, houten masten en zorgvuldig aangebracht tuigage. Het model rust op een bijpassende houten standaard, waardoor het geheel ideaal is als decoratief object.De romp is deels naturel hout en deels licht gekleurd afgewerkt, met een open dek waarin de kajuit, bankjes en kleine details zichtbaar zijn. De zeilen zijn vervaardigd van textiel (waarschijnlijk katoen of linnen) en tonen een mooi verouderd patina. De tuigage is volledig aanwezig en met de hand aangebracht, wat wijst op ambachtelijk vakmanschap.Dit type modelschip werd vaak vervaardigd als decoratief nautisch object of als presentatiemodel, en weerspiegelt de romantiek van de klassieke zeilvaart. Het model heeft een tijdloze uitstraling en past perfect in een maritiem, klassiek of eclectisch interieur.Conditie:Goede vintage staat.Normale gebruiks- en ouderdomssporen zichtbaar, zoals lichte verkleuring van de zeilen, kleine vlekjes en lichte slijtage aan hout en lak. Geen grote beschadigingen of ontbrekende onderdelen waargenomen.Afmetingen:Hoogte: 116 cm.Breedte: 109 cm incl. mast.Diepte: 20 cm.Gewicht: 2,4 kg.De kavel wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend, verzekerd verzonden met een track-en-tracé-nummer.Afhalen in overleg ook mogelijk.