Uitzonderlijke en zeer zeldzame smaragd met een prachtige groene kleur, variërend van levendig tot intens, van 6,23 ct.Afmetingen 10,38x10,10x7,44 mmKleur: felgroen tot intens.Octogonaal maatTransparante zuiverheidMatige smering ff-02 met natuurlijke cederolie.Herkomst uit ZambiaGenummerd certificaat van het Lotus gemmologie-labortoriumVerzending met Colissimo en tracking