Pierre - Précieuse Natural Opal Ovaal.Natuurlijk - Opal.Certificering IGIRapportnummer IGI 598332527.Totaal gewicht in karaat 23,96 ct.Ovale vorm cabochon.Transparantie: TransparantBehandeling: Geen aanwijzingen voor behandelingen.Afmetingen: 29,50 x 16,78 x 9,96 mm.Zachte gele kleurHerkomst: Ethiopië.Kleur van de observaties van het zicht - ZachtgeelLichtsterkte: vuur om te observeren.In de Opal - Natuurlijk en Kleurenpracht, die prachtig zijn in verschillende kleuren, gemakkelijk te observeren als duizenden sterren met verschillende kleuren.