Bekijk de foto's voor een nauwkeurigere schatting van de kwaliteit.Zorgvuldige verzending per aangetekende verzending.Verzendtijden ongeveer 6 werkdagen.Voordat u de levering accepteert en de ontvangst van het pakket ondertekent, moet u controleren of de verpakking niet is geopend of beschadigd en of er geen zegel is dan het originele. Zodra het pakket is ondertekend en geaccepteerd, bent u verantwoordelijk voor de goederen die het bevat.1/25 oz munt van Philharmonic PlatinumMetaalsoort: PlatinumZuiverheid: 999,5 / 1000Munthuis: Oostenrijkse MunthuisLand van herkomst: OostenrijkGewicht: 1.244 gr