Koppel kapitale vazen, China, met polychroom decor van perzik plukkende personages in tuin, hoogte 88 cm., 1 bodem gerestaureerd

Richtprijs € 2000-4000
jun 20

Kunst-, antiek- en inboedelveiling

20 juni
ABC Veilinghuis
Timmerhoutkaai 6
Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Brussel
België
0032 2 2199299
Organisator: ABC Veilinghuis
0032 2 2199299

Kijk ook eens op