Lees verder

Koppel kapitale vazen, China, met polychroom decor van perzik plukkende personages in tuin, hoogte 88 cm., 1 bodem gerestaureerd

Richtprijs € 2000-4000
Koppel kapitale vazen
aug 20

Kunst-, antiek- en inboedelveiling

20 augustus
ABC Veilinghuis
Timmerhoutkaai 6
Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Brussel
België
0032 2 2199299
Organisator: ABC Veilinghuis
0032 2 2199299
nov 29

Moderne en hedendaagse kunst en design

29 november
Organisator: Art Europe Auctions
085 8769977

NIEUWSBRIEF

U kunt zich hier inschrijven!

*Verplicht veld

Kijk ook eens op