Bekijk kavel
mooie gietijzeren zonnewijzer gemaakt van cast/iron gietijzer geschatte herkomst Europa geschatte periode recent 21 ste eeuw afm ong 28 cm hoog bij 26cm doorsnee word netjes verpakt en aangetekend verzekerd verstuurd verpakking kosten zijn verwerkt in hogere verzendkosten vanwege verpakking materiaal
Bekijk kavel

Andere interessante kavels