Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een prachtige set van twee Engelse zoutbakjes met een blauw glazen binnenbakje. Het ovale bakje is helemaal gaaf,ook het glazen binnenbakje,en wordt geleverd met een leuk klein zilveren lepeltje. Het ronde bakje is ook helemaal gaaf,maar het glazen binnenbakje heeft een lichte beschadiging aan de rand,zie de foto's. Het ovale bakje heeft de volgende Engelse zilverkeuren: Kroontje, Leeuw op vier poten, Letter D in kader,W&H in vlag Aan de onderkant staat een aantal cijfers,niet helemaal leesbaar. Gewicht zilver:58,6 gram Het ronde bakje heeft de volgende Engelse zilverkeuren: Sterretje en kruisje in ovaal kader,JR&S wat staat voor:John Round&Son Sheffield,eind 19e eeuw.Kroontje,leeuw op vier poten en letter P in kader Gewicht zilver:96,4 gram Wordt verzekerd verzonden. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels