Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Merk: Zenith Jaar: 1950’s Box: Neet Papieren: Nee Diameter kast (zonder kroon gemeten): 35 mm Materiaal kast: Staal/rose goud plated Materiaal glaasje: Plexi Band: Zwarte lederen band (geen origineel van Zenith) Sluiting: Gesp/Staal (geen Origineel van Zenith) Een prachtige en een in hele goede staat verkerende vintage Zenith. Het horloge verkeerd in een nette staat. Mooie patina op de wijzerplaat wat het bijna een goudkleur geeft. Het plexi glaasje heeft geen beschadigingen. De kast heeft lichte gebruikerssporen maar kan ook als netjes worden omschreven. De kroon is niet gesigneerd. De zwarte lederen band is van mooie kwaliteit zeer licht gedragen maar kan als zo goed als nieuw worden omschreven. Het horloge loopt keurig en heeft een goede gangreserve, onderhoudsverleden is niet bekend. Deze omschrijving van het horloge is subjectief, echter foto’s maken onderdeel van deze omschrijving zodat uzelf het horloge kan beoordelen. Het horloge is niet op waterdichtheid getest, hier worden dan ook geen garanties voor gegeven. Het horloge zal aangetekend en verzekerd worden verzonden in een degelijke verpakking. in Horloges / Vintage horloges
Bekijk kavel

Andere interessante kavels