Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
- Zeer fraaie en zeldzaam 18e eeuw saluut kanon afkomstig uit Nederlands Indië. Het kanon is oorspronkelijk opgebouwd uit 6 onderdelen, het kanon, het onderstel en vier wielen. - De conditie is zeer goed, het onderstel en de wielen ontbreken bijna altijd. Enkel zijn er twee wielen verloren gegaan. - H: 7.5 cm, B: 5.7 cm, L: 16.3 cm - Uw aankoop wordt zorgvuldig ingepakt en verzekerd verzonden. in Antiek / Meubels en kunstvoorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels