Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Yayoi Kusama behoeft zeker geen introductie: Kusama is een van de belangrijkste naoorlogse en hedendaagse kunstenaars, met tentoonstellingen over de hele wereld. Haar werk is niet alleen van historisch belang, maar spreekt ook een jong en breed publiek aan en tart kunstconcepten als Minimal en Pop Art. Harrie Verstappen publiceerde foto's in vrijwel alle Nederlandse kranten en tijdschriften en vele internationale publicaties. Hij fotografeerde rockgroepen als The Golden Earring, The Kinks en Frank Zappa. Midden jaren zestig werkte hij samen met de gedreven Kusama en legde geïmproviseerde en provocerende acties vast. De samenwerking bleef niet beperkt tot eenmalige acties: bezaaid met stippen, gekleed in haar zelfontworpen mode, op straat en in de seksshop, in de natuur. Zojuist verscheen een nieuwe publicatie, met tekst en foto's van Harrie Verstappen, en een exclusieve editie door het 0-instituut: https://prf.hn/click/camref:1101l5d7f/creativeref:1011l35365/destination:https://www.0-institute.info. Het, door Harrie Verstappen, gesigneerde en genummerde artwork is een inkjetprint op hoogwaardig fuji mat fotopapier, ingelijst met niet-reflecterend glas en met een zwarte lijst. in Kunst / Fotografie
Bekijk kavel

Andere interessante kavels