Bekijk kavel
Zilveren wolmandje, ook wel knottenmandje genoemd. helemaal in empire stijl,, licht ovaal,met opengewerkte motieven en filetranden op bodem en hengsel. Gemerkt: - leeuw2 - minervakop - jaarletter P = 1824 - meesterteken IVW + motiefje = Jan van Wijk doorsnede: 8,2 x 7,8en ca. 4,5 hoog (zonder hengsel) Conditie: redelijk goed. De vlakke rand van met mandje loopt wat "onregelmatig"Niet ernstig maar moet benoemd. zie foto's Verder is er een restauratie aan het opengewerkte deel. Het betreft 2 aaneengesloten motiefjes die zijn vernieuwd. Deze zijn iets breder en dikker. Op de foto's kunt u dit zelf beoordelen Mijn inschatting is dat dit erg meevalt. (probleem met dit soort mandjes is dat het opengewerkte zilver altijd erg dun is. in Antiek / Zilver en goud
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
Ticket voor 100 jaar feest bij Attractiepark de Waarbeek!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis