Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Pastel, gemengdetechniek op papier. Afmeting 71x49 cm afbeelding, 80x50 cm met lijst. Ingelijst, achter glas. Gesigneerd r.o.Mooi beeld van de Rotterdamse haven, bedrijvigheid op het water. Tekening is in goede staat. Willem Bos werd in 1906 in Rotterdam geboren, hier overleed hij ook in 1974 na een vruchtbaar kunstenaarsbestaan.Hij woonde en werkte o.a. in Rotterdam, Brussel, Antwerpen en Parijs, in 1924 keerde hij weer terug in Rotterdam. in Klassieke kunst / Klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels