Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Freddie Mercury fine art print met plexiglas en ophangsysteem. Tijdens de zomermaanden van 2022 was in Museum Hilversum de tentoonstelling ICONS van fotograaf William Rutten te zien. Het was zijn eerste overzichtstentoonstelling en omvatte een indrukwekkende verzameling van zijn fotografische oeuvre. De afgelopen 35 jaar heeft hij beroemdheden van over de hele wereld voor zijn lens gehad, van Henny Vrienten tot Waylon en van Al Pacino tot Lady Gaga. Met deze veiling wordt je de kans geboden om een uniek museumstuk aan je eigen muur te hangen. In deze veiling worden de eerste 70 werken uit de tentoonstelling aangeboden. Sommige werken zijn exclusieve fine art prints die je naar eigen inzicht kunt opplakken of inlijsten, andere zijn reeds in een baklijst geplaatst of voorzien van een bibond ophang systeem. Elk werk is een uniek 1 van 1 museumstuk, op de achterzijde gesigneerd door de fotograaf. De werken komen rechtstreeks van de museummuren en worden 'as is where is' verkocht. Er kunnen kleine gebruikssporen op zitten. Daar kan niet achteraf niet over worden gediscussieerd. in Kunst / Fotografie
Bekijk kavel

Andere interessante kavels