Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Deze Bauhaus lamp - oorspronkelijk ontworpen in 1924 door Wilhelm Wagenfeld en Carl Jacob Jucker - is in de jaren '70 opnieuw uitgebracht door Metalarte Valentino, Spanje. De tafellamp heeft een opaal glazen kap, een glazen voet en plexiglas behuizing en heeft veel weg van het oorspronkelijke ontwerp uit 1923. De lamp uit 1923is iets anders dan het latere model uit Spanje.Vaak wordt het jaren '70 model als origineel aangeboden maar de originele lampen uit 1923 zijn zeer zeldzaam. Toch is dit jaren '70 model opgenomen in de vaste collectie van het Moma in New York want ook de jaren '70 modellen zijn vrij zeldzaam en gewild. De lamp is groot - 45 cm hoog xca 23 cm diameter voet en zwaar, maar liefst 3 kg. Het hier aangeboden exemplaar is in goede en goed werkende staat - daarbij moet vermeld dat de glazen kap aan de binnenrand enige kleine vlooienbeetjes heeft en de plexiglas behuizing lijkt een barstje te hebben die niet voelbaar is, wel zichtbaar als een draadje. De glazen voet heeft een haarlijn in het glas. De lamp is schoongemaakt en geheel nagezien. Zie foto's. Goede staat betekent dat de lamp gaaf is, dat alle onderdelen in... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels