Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
prachtige drie pannen grote koperebrandpan en sauspan en koekpangemerkt ; Wegro , ware aanwinst voor in de keuken , om nog jaren met plezier te gebruikenAfmetingHoog5 cm breed 26cm lente met handvat46 cm Sauspan afmetingHoog 8 cm ,breed 21 cm Lente met handvat 41 cm En panekoek pan afmetingHoog 3cm , breed 24 cm Lente met handvat 42 cm gewicht ; 4 kg 200 gramIn goede staat met minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdomZie verder alle foto,s , deze maken deel uit van de omschrijving , word aangetekend , verzekerd , en zorgvuldig verpak verzonden in Interieur en decoratie / Keukengerei en -apparaten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels