Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
W.J.Alberts Amsterdam 1912-1990 Wezep De kunstschilder Willem Jacobus Alberts werd op 21 Oktober 1912 geboren in Amsterdam. Een groot deel van zijn leven werkte hij in zijn geboortestad . Verder ook in Oldebroek en Wezep. Deze leerling van Minne Bakker verruilde in de jaren de grote stad voor de provincie . Daar vond hij zijn inspiratie voor zijn schilderijen en aquarellen . Alberts legde zich voornamelijk toe op het maken van landschappen ( bossen en weiden) en koeien,schapen en paarden. Verder zijn ook kerkinterieurs ,enkele stillevens ,bloemstukken en dieren van zijn hand bekend. Hij schilderde in naturalistische en impressionistische stijl. Dit prachtige schilderij wordt goed en zorgvuldig ingepakt en aangetekend verstuurd . in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels