Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Olieverf op linnen doek van Vincent Rallo en getiteld ‘Honfleur’ door de schilder Toont de haven van Honfleur, met zeilboten; op de achtergrond het kantoor van de havenmeester en de kerk. Gesigneerd linksonder Mistral, voor Vincent Rallo die dit pseudoniem aan het begin van zijn carrière gebruikte. Afmeting: 30 x 30 cm. Ingelijst. Gedateerd 2010, maar nieuwstaat, is nooit tentoongesteld. Kunstwerk met certificaat van echtheid erbij. 2 stempels van Vincent Rallo op de achterkant, als bewijs van echtheid. Wordt verzonden met track en trace en met ad valorem verzekering. Vincent Rallo Geboren in 1954 Afgestudeerd tekenen en lid van het Maison des artistes in Parijs. School of Fine Art in La Seyne-sur-Mer, Parijs, Toulon Hij ontving vele onderscheidingen (paletmesverf, goud, zilver, robijn, parel en diamant) in steden als La Garde, la Seyne sur Mer, Toulon, Brignoles, Ollioules, Belgentier, Sollies-Ville, le Pradet, Bandol, Sanary en Saint Tropez. Zijn kunstenaarsstatus laat zien dat hij opgroeit met luxe, zijn schilderijen, zijn kunstwerken zijn een echt juweeltje. Vincent is een bewonderaar van de volgende schilders: Renoir, Manet, Monet, Degas, Cézanne, Pissaro, Sisley, Caillebotte, Van Gogh, Gauguin, Modigliani, Picasso, Cocteau, Morissot, Bazille, Seurat, Pissarro, Courbet, Brayer, Provençaalse kunstenaars . Zijn werken worden tentoongesteld in vele... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels