Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Geen minimumprijs! Aantrekkelijke verzendkosten wereldwijd! Meer dan 100 jaar oud, zeer mooi en nog steeds populair dienblad van Villeroy en Boch in subtiele kleuren en karakteristieke kunstprint. Middelgroot tot groot. Gemaakt in Dresden, Duitsland. Gemerkt met het V&B stempel en nummer 2519 Deze postzegel is gebruikt tussen 1874-1909 GROOTTE: Lengte 42 cm. (inclusief de handvatten) breedte: 27,5 cm. Hoogte bij het handvat: 5,5 cm. Hoogte aan de zijkant: 4,5 cm. Gewicht: 1300 gram. STAAT In goede staat. Een poot is in de vorige eeuw op een dag gerepareerd. Dat zie je vaak bij deze trays. Niet de mooiste klus is geklaard, maar hij staat onderaan, dus je ziet hem niet. Het been is door de reparatie iets korter dan de andere drie, zie foto's. Dit maakt het dienblad een beetje wiebelig. Zie de afbeelding met de cirkel. Zeer licht craquelé in het keramiek. Zeer lichte gebruikerssporen, niet zichtbaar met het blote oog. Metaal in goede staat. Geen oxidatie. Controleer alle 30+ foto's voor de beste indruk. Mooi metalen / keramiek groot art deco dienblad met mooi ornamentaal metaalwerk! Dit artikel kan voor een scherpe prijs internationaal verzonden worden. Afhalen in Houten (NL) twee dagen per week of in Den Haag... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels