Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige tafellamp in helder hoogloodkristal van Val Saint Lambert, met bijpassende kap. Het geheel bevindt zich in uitstekende staat, er zijn geen beschadigingen. Merkgravering onderaan. Volledig handgemaakt in de jaren zestig door de grootste kristalfabriek van de Benelux, en de hofleverancier van het Belgisch koningshuis, Val Saint Lambert. Afmetingen lampenvoet: Hoogte zonder fitting 21 cm, met fitting 26 cm Breedte onderaan 10 cm, bovenaan 5 cm Gewicht 1,7 kg Afmetingen kap: Breedte onderaan 20 cm, bovenaan 15 cm Hoogte 13 cm De ledlamp is niet inbegrepen. Wordt zorgvuldig verpakt voor verzending. in Interieur en decoratie / Lampen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels