Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een polychroom porseleinen vaas, gedecoreerd met figuren en bloemen. Conditie is: nek kleine chipjes haarlijn Aangetekende post NL in Aziatische en tribale kunst / Chinese kunst
Bekijk kavel

Andere interessante kavels