Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Dit acryl op linnen is aan de achterzijde gesigneerd. De afmeting van het werk is 165x161 cm. Het werk is niet ingelijst. Het werk is in goede conditie. Beeldend kunstenaar Urs Pfannenmüller, geboren in 1943 te Basel, Zwitserland, heeft verschillende opleidingen gevolgd: in 1968 studeerde hij aan de Mahlkasse in Basel, in 1970 aan de Vrije Academie in Den Haag en in 1971 volgde hij een opleiding aan de St. Martin's School of Art in Londen. Na het voltooien van zijn opleidingen besloot hij in Den Haag te gaan wonen en werken vanwege het aantrekkelijke kunstklimaat. Hij heeft in verschillende stijlen gewerkt, zowel abstract als figuratief-expressionistisch. Een onderwerp dat hem fascineert en regelmatig terugkomt in zijn werk is het contrast tussen natuur en artificialiteit. Zo heeft hij recentelijk schilderijen gemaakt die de veranderende houding tussen mens en natuur weergeven. Objecten, die ogenschijnlijk uit het vuilnis komen, zweven willekeurig door de ruimte of kunstmatige landschappen. De objecten lijken geraamtes of gezichten te vormen en hebben hun oorspronkelijke betekenis verloren. In 1990 begon Pfannenmüller met het maken van ruimtelijk werk. Creaties die buiten staan en door iedereen bewonderd kunnen worden, zijn onder andere 'Fiets & Stal' in Den Haag. in Kunst /... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels