Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige 3-armige verzwaarde zilveren kandelaar (AMC Sterling Weighted). Deze is te gebruiken als zowel éénlichtskandelaar, als drielichtskandelaar met afschroefbaar middenstuk. De kandelaar bevindt zich in zeer goede staat met lichte gebruikssporen. Zie ook de foto’s welke onderdeel vormen van de omschrijving Kenmerken: Hallmark: AMC Sterling Weighted. Hoogte: 25 cm. Breedte: 22 cm. Diameter voet: 8 cm. Gewicht (bruto / incl. Verzwaring): 564 gram. De kandelaar wordt netjes verpakt en aangetekend verzonden. in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels