Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een prachtige hommage waar je Rik Ringers (Ric Hochet) ziet als de privédetective Rip Kirby. Je ziet Rik Ringers samen met zijn vriendin Nadine. Getekend en gesigneerd door Tibet (Gilbert Gascard). Rip Kirby is een Amerikaanse strip gemaakt door Alex Raymond en Ward Greene met de avonturen van privédetective Rip Kirby. De strip liep van 1946 tot 1999 en was meer dan 40 jaar in handen van schrijver / kunstenaar John Prentice Gilbert Gascard, beter bekend als Tibet, was een Frans striptekenaar. Hij is vooral bekend geworden door de detectiveverhalen rondom de journalist Rik Ringers en de humoristische westernstrip Chick Bill waarvoor hij ook de scenario's schreef in Strips / Strips (originele striptekeningen internationaal)
Bekijk kavel

Andere interessante kavels