Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Word eigenaar van een uniek stuk van de grootste digitale collectie over de wielergeschiedenis: The Cycling Collectibles Club! Al meer dan 70 topruiters zijn ambassadeur van deze Club, die overwinningen boekt van 1945 tot heden. In deze nieuwe en exclusieve collectie koppelen iconische renners NFT's aan unieke momenten in hun wielergeschiedenis. Pas op, er wordt slechts één NFT uitgegeven voor elke overwinning! In 2023 zullen meer NFT’s van deze collectie worden uitgegeven. NFT voor Peter Winnen WinnaarTour de France Etappe 17 -1981 Morzine - l'Alpe d'Huez Overwinningsmoment Dit specifieke kavel bevat: - een unieke ingelijste trui handgesigneerd door Peter Winnen + foto van dit overwinningsmoment - een certificaat van echtheid - de NFT die overeenkomt met het overwinningsmoment van Peter Winnen Winnaar Tour de France Etappe 17 -1981 Morzine - l'Alpe d'Huez - Lidmaatschap van de Cycling Collectibles Club die u toegang geeft tot de NFT Over NFT's NFT (letterlijk vertaald) staat voor een onvervangbaar digitaal eigendomsbewijs of code. Het is een techniek waarmee u een bestand (zoals een overwinning, enz.) kunt koppelen aan een onvervalsbaar eigendomscertificaat. Hoe krijg ik toegang tot mijn NFT? De NFT wordt via Binance op de Ethereum-blockchain geslagen. U kunt uw NFT ontvangen als u... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels