Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Fraaie oude Tibetaanse Thangka. Prachtige schildering van Boeddha omringd met meerdere Bodhisattva. Uitgebreid geborduurde lijst met onder andere draken. De schildering en het doek zijn op enkele plekken beschadigd, zie foto's. De Thangka is circa 106 x 67 cm. De omlijsting is circa 126,5 x 89,5 cm. Alleen ophalen is mogelijk, wegens de kwetsbaarheid van de lijst. in Aziatische antiek / Exclusieve Aziatische kunst en voorwerpen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels