Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Targus THD516GL, Hoes, Apple, iPad (9th, 8th, and 7th gen.), 25,9 cm (10.2"), 270 g Targus, , , Retourgoed, Maximale schermgrootte: 25,9 cm (10.2")Type etui: HoesMateriaal: Thermoplastic polyurethaan (TPU)Hoofdkleur van product: GrijsMerkcompatibiliteit: AppleIngebouwde luidsprekers: NeeStaande modus: JaCompatibiliteit: iPad (9th, 8th, and 7th gen.)Penhouder: JaVeiligheidsfunties: Krasbestendig, SchokbestendigLand van herkomst: ChinaIngebouwde accu: NeeBreedte: 260 mmDiepte: 23 mmHoogte: 196 mmGewicht: 270 gAantal per verpakking: 1 stuk(s)Code geharmoniseerd systeem (HS): 84733080Merk: TargusGewicht: 1000 gramKleur: GrijsMpn: THD516GLUitvoering: BackcoverBijzonderheden: Militaire StandaardGeschikt voor Apple model: iPad (9e generatie)Breedte: 260Hoogte: 169Kleur (specifiek): AsfaltDiepte: 23Voor display-grootte: 25,9 cm (10,2")Geschikt voor displaygrootte: 25,9 cm (10,2")Gewicht: 270Soortnaam: iPad Cover / hoesMPN (Manufacturer Part Number): THD516GL, Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven.Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account. in Multimedia / Tablets
Bekijk kavel

Andere interessante kavels