Bekijk kavel
Tandemasser aanhanger Kuiper, Kupa 1300 35, Bakmaat lxb ca. 397x220cm, Gebruikt, Kenteken: WY-13-TY, 13-polige stekker, max. 3500kg, Iets met een kenteken gekocht? Dan moet je als nieuwe eigenaar het kentekenbewijs op jouw naam laten zetten. Bij een PostNL-punt is dit zo gedaan. Onder bepaalde voorwaarden is het mogelijk een voertuig online over te schrijven. U hoeft dan niet meer naar een balie of loket. Zo werkt online overschrijven We adviseren u gebruik te maken van onze kijkdag, zodat u een duidelijk beeld krijgt van het omschreven voertuig. in Auto's en overig vervoer / aanhangwagens en accessoires
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
Asbak – IJzer (gegoten/gesmeed), Zilver verguld, gilded
1,-
Vandaag om 18:01