Bekijk kavel
Een originele Swiss Design hanglamp uit de tweede Koch-serie, rechtsom gedraaid - Een tijdloos ontwerp geïnspireerd op de sneeuwvlokgeometrie - met certificaat en internationale levenslange garantie. Dit hoogwaardige verlichtingsobject is ook uitgeschakeld een echte blikvanger. Het bijzonder elegante design is een prachtige toevoeging aan ieder interieur en zorgt voor een schitterend effect. Het ontwerp van deze lamp zorgt voor een prachtig effect dat de sfeer van elke ruimte tot leven brengt. Het samenspel tussen licht en schaduw transformeert het object wanneer het wordt ingeschakeld. Het solide verlichtingsobject is gemaakt van een milieuvriendelijk en ecologisch onschadelijk biopolymeer. Een sterk maar duurzaam en verantwoord materiaal met een superieure afwerking. Het materiaal is middelhard en tegelijkertijd licht flexibel. Deze lamp heeft een zeer hoge optische kwaliteit en zal nooit uit de mode raken. Een verantwoorde toevoeging aan ieder interieur, ontworpen voor iedere ruimte. Het gloednieuwe object wordt geleverd met een zwart plafondarmatuur met afdekplaat Ø 10cm (slinger 150cm in hoogte verstelbaar) en een uiterst energiezuinige Osram Parathom Dimbare LED lichtbron (2700k 6,5W 806 lumen vervangt 60W)
Bekijk kavel

Andere interessante kavels