Bekijk kavel
Luxe Staunton houten Schaakstukken inclusief Schaakbord Herkomst : Engeland, 1930-1940 Zeer fijn handgemaakte schaakstukken Prachtig draai - en houtsnijwerk. Inclusief houten Staunton opbergdoos. Schaakstukken: koning 7,7 cm, dame 7 cm, paard 5,2 cm Schaakbord: 42 x 42 cm Conditie: in goede staat, één zwarte pion kleine chip, en één met klein kleur verschil De schaakset wordt zorgvuldig verpakt, aangetekende verzending
Bekijk kavel

Andere interessante kavels