Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Grand Tour-beeldje St. Peter naar Arnolfo di Cambio - Gepatineerd brons - 19e eeuw Bronzen beeld Grandtour-object: afbeelding van de middeleeuwse Sint-Pieter zoals in de basiliek in Rome. Het originele 13e-eeuwse bronzen beeld van de beeldhouwer Arnolfo di Cambio heeft de heilige status bereikt. Dit prachtige antieke bronzen beeld stelt de heilige Petrus voor die de sleutels van de hemel vasthoudt. De heilige Petrus was een van de twaalf apostelen van Jezus Christus en leiders van de vroege christelijke Grote Kerk. Dateert uit de periode van eind 1800. in Antiek / Religieuze objecten
Bekijk kavel

Andere interessante kavels