Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

Schitterende bestek set, 70-delig, door Solingen, mooi vormgegeven model Christina Royal. Volledig 24 karaat goud verguld. Het bestek is gemerkt 23/24 karaat Hartvergoldet. Lemmeten zijn gemerkt SBS Rostfrei Edelstahl Het bestek verkeert in nieuwstaat!...alle delen zitten nog in verpakking. Het bestek komt in de originele koffer van zwart kunstleer met cijfersloten (deze staan nog op 000) De koffer verkeert tevens in nieuwstaat. Bestaande uit een 12-persoons bestek 60x + 10x opdienbestek: - 12x messen22,5cm. - 12x vorken19,6cm. - 12x lepels19,6cm. - 12x dessertlepels 13,5cm. - 12x taartvorkjes 15,2cm. - soeplepel 28cm. - 2x opscheplepels 20,3cm. - jus/ sauslepel 16,5cm. - taartschep 24,7cm. - slagroomlepel 18,3cm. - jamlepel 14,5cm. - 2x vleesvorkjes 16cm. - suikertang 10,7cm. Afmeting koffer 46cm. x 33cm. Totaal gewicht +/- 6 kilo. Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend/ verzekerd verzonden. Ophalen mag natuurlijk ook. in Koken en tafelen / Keukengerei

Andere interessante kavels