Bekijk kavel
Sneeuwploeg - Sneeuwschuif - Fietspadploeg NIDO, SNK 210-R EPZ 12V, bouwjaar 2003, Gebruikt, Serienummer 20629 Elektrisch-hydraulische besturingIncl. bedieningskast / afstandsbediening Er is op de locatie geen heftruck o.i.d. aanwezig. Koper dient zelf het laden te organiseren. in Agrarisch / Gladheidsbestrijding
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
2 tickets voor Kasteel Hoensbroek!
Zie website veilinghuis
Zie website veilinghuis