Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Simplex Cycloide klassieke fiets met kruisframe - Wegfiets - tussen 1948 en 1957 OngerestaureerdMooie Simplex fiets met kruisframe, Voorzien van Lepper zadel. Wielmaat 28 inch. De versnellingen en remmen hebben wat aandacht nodig maar werkt nog prima en fietst vorstelijk. Locatie: Bilthoven, Nederland. in Fietsen / Fietsen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels