Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zilveren theezeefje , heel fraai opengewerkt met florale motieven. Het zeefje is voorzien van alle keurmerken : - Makersteken M14C = Th. & P. Moerkerk (Fa. Moerkerk & Co.) - Leeuw2 (1814-1953) - Minerva met stadsteken A voor Amsterdam - Jaarletter F voor 1940 Afmeting 13,2cm. x 6,2cm. Gewicht 33 gram Het heeft 2 lichte knikjes in de rand )zie laatste 2 foto's), niets ernstig....verder verkeert het in een goede staat. Wordt goed en zorgvuldig verpakt en binnen Nederland als briefpost met tracknummer verzonden. Het buitenland aangetekende/ verzekerde verzending. Ophalen kan natuurlijk ook. **Houdt u er aub rekening mee met het bieden/ het winnen van de kavel....dat het pas opgehaald of verstuurd kan worden na 7-4** in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels