Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een mooie set van twee Delfts aardewerk koeien. Beide met melkende boer en boerin. Origineel Delfts wit, maar in de 19de eeuw koud beschilderd in mooie heldere kleuren. Zeldzaam om een set nog zo bij elkaar te vinden! De koe met boerin heeft slechts één oortje gerestaureerd. De koe met boer is van de basis gebroken geweest en gerestaureerd, ook de twee oortjes zijn gerestaureerd. Alle hoorns zijn nog origineel. Lengte: 21cm Diepte: 11,6cm Hoogte 19,1cm De koeien worden uitstekend verpakt en aangetekend verzonden. in Antiek / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels