Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Werk van de gerespecteerde kunstenaar WH KabulIndonesische kunstenaar. Wereldwijd bekend meestal met de schilderijen op batikdoek. Dat is een schilderij van de in Yogyakarta wonende kunstenaar Wiji Hartono Kabul. Het stelt twee maskenuit de Indonesische mythologie.Het stuk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd 2001 en gepresenteerdin een passende houten lijst met draad aan de achterzijde om op te hangen. Geschilderd in warme kleuren van baksteen, oker, geel met geaccentueerde donkere lijnen die dit schilderij een gevoel van geometrie geven. Een tweedimensionaal schilderij, typisch voor deze kunstenaar, die vaak zijn uitdrukking vindt in de mythen en religie van de regio waar hij vandaan komt. Wordt verzekert opgestuurd. in Aziatische en tribale kunst / Indonesische en Oceanische tribale kunst
Bekijk kavel

Andere interessante kavels