Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Het antieke zilveren Schager reismes zit in een roggehuid schede. Het pistoolheft heeft een gedreven voorstelling van 2 vrouwenfiguren en op het hefteind een "hondje" (teken van trouw). Het stalen lemmet is gekeurd met het Schager ijzermerkteken. De roggehuid schede is afgewerkt met een fijn gegraveerde zilveren bovenrand en beschermpunt. Dit type reismes staat afgebeeld in het boek Nederlands Klein Zilver van Wttewaall op pagina 184. Zilver keurmerken: "dolfijntje" belastingkeur voor werken van Nederlandse oorsprong 1859/1893 - meesterteken zilversmid NR (Nicolaas Reek. Hoorn. 1853-1872). Maten: reismes: 17,5 cm incl. schede 23 cm en een totaal gewicht van 36 gram. Conditie: in goede staat met normale gebruikers/ouderdomssporen - zie foto's (zijn onderdeel van de omschrijving en conditie). Verzendwijze: Aangetekend Pakket PostNL. in Interieur en decoratie / Zilver en goud
Bekijk kavel

Andere interessante kavels