Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Zwaar verzilverd (op basis van 150) 10-persoons bestek / 60-delig + 7x opdienbestek van Robbe & Berking in een schitterend tijdloos design, model Scandia. Dit is een Scandinavisch design door maker S. Tranekjier. Het bestek komt in originele bestekbakken, deze hebben echter wat scheurtjes en zijn niet echt stevig, maar als dit in een lade gelegd wordt, kan het bestek er prima in opgeborgen worden. Totaal 67-delig,bestaande uit : - 10x dinermessen 21,7cm. - 10x dinervorken19,2cm. - 10x dinerlepels20cm. - 10x messen 20,2cm.- 10x vorken 17,8cm. - 10x lepels 18,1cm. - 2x opdien- groentelepels 22,7cm. - aardappellepel 22,8cm. - juslepel 18cm. - vleesvork 18cm. - 2x vleesvorkjes 15cm. Alle delen zijn gemerkt R&B 150 Het lemmet is gemerkt R&B Het bestek verkeert in een goede mooie staat met enkel hele lichte gebruikssporen...het is naar mijn idee weinig gebruikt. Totaal gewicht bestek 3,8 kilo. Schitterend voor op de dinertafel! Nieuwprijs bij Robbe & Berking, 69-delig bestek +/- € 6.200,- Wordt goed en zorgvuldig verpakt. Aangetekende/ extra verzekerde verzending Snelle verzending maar ophalen kan natuurlijk ook. in Interieur en decoratie / Tafelgerei
Bekijk kavel

Andere interessante kavels