Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Mooie zwarte hoge hoed in originele doos. De conditie van de hoed is goed . Hij is als nieuw. Binnenin zit het embleem van "S.L. Hats Factory" en de tekst Alb.B. Timmerman Leiden Ook zoals op foto te zien naam in hoed geschreven Maat 57 De zwarte originele doosheeft wat gebruikssporen. Meegeleverd 2 sets handschoenen Bekijk alle foto's voor een goede persoonlijke indruk van de beschrijving. Wordt met Track and Trace verzonden of af te halen in Delft in Interieur en decoratie / Curiosa
Bekijk kavel

Andere interessante kavels