Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Een grote en zeldzame dubbel scharnierende Russisch zilveren tafel snuifdoos van ovale vorm. Het midden aangebracht met een vliegschroef die kan worden gedraaid om de twee deksels te openen of te vergrendelen. Het interieur zwaar verguld. De zijkant gegraveerd met het wapen van de Poolse, nobele familie Krasinski. (Zie de laatste afbeeldingen) Het huis van Krasiński is de achternaam van een Poolse adellijke familie. De familie dateert uit de 14e eeuw. De familie Krasiński heeft officieren, politici (waaronder voivodes van Polen, leden van de Senaat van Polen) en bisschoppen voortgebracht. Het meest gevierde lid is waarschijnlijk de 19e-eeuwse dichter Zygmunt Krasiński (1812–1859), een van de drie barden van Polen. De doos is gedateerd 1834 en kan van hem zijn geweest of van graaf Wincenty Krasiński (5 april 1782 - 24 november 1858) Graaf Wincenty Krasiński ontving op 17 mei 1837 of 1811 door Napoleon 1 de bevestiging van het wapen (met verwijdering van de kenmerken van de Napoleontische heraldiek) in het Koninkrijk Polen Gekeurd op de schroef, deksels en binnenzijde met 84 Zolotnik merken voor 875. zilver, H.A.L makers merk voor Henrik August Lang, keurmerk van Mikhail Mikhailovich Karpinsky, jaar 1834 en stadsmerk van St. Petersburg Het meten van h.... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels