Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Hoogte: 24cm Herkomst: privécollectie, België Zeer vergelijkbaar met de mooiste exemplaren in de C. Kjersmeier collectie, Kopenhagen (zie foto) Prachtige palmwijnbeker gereserveerd voor leiders en hoogwaardigheidsbekleders in het Kuba-koninkrijk (Lele, Bushong,...) Mooie scarificaties en details. Verzending binnen 24 werkuren Tracking-nummer inbegrepen Levering tegen handtekening Tags: masker, standbeeld, sculptuur, figuur, beeldje, hout, kunst, frankrijk, belgië, nederland, usa, dogon, tijdgenoot, eerste, primitieve, tribal, afrikaanse, oudheid, werk, galerij, picasso, giacometti, gallery d art, afrikaanse kunst, kubisme in Aziatische en tribale kunst / Afrikaanse kunst
Bekijk kavel

Andere interessante kavels