Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige Art Nouveau miniatuur vaas uit circa 1925 van de Oostenrijkse Art Nouveau glasfabrikant Loetz Zeer aantrekkelijk met zuur geëtst decor van plantenranken met vruchtenMiniatuurmodelMet Cameo signatuur van Richard Gemaakt van cameo glas Afmetingen: circa 12.5 cm hoogte x 7 cm lengte x 7 cm breedteGewicht: 224 gram Uitstekende staat, zonder beschadigingenAfkomstig uit Oostenrijk, circa 1925 Het object wordt uiterst zorgvuldig ingepakt en verzonden met Track&Trace in Interieur en decoratie / Keramiek en glas
Bekijk kavel

Andere interessante kavels