Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Officieel Real Madrid 2022-23 Real Madrid thuisshirt, met bedrukking in waaierstijl, gesigneerd door Zinedine Zidane. Geauthenticeerd door Beckett. persoonlijk ondertekend door Zinedine Zidane Dit Real Madrid shirt werd persoonlijk gesigneerd door Zinedine Zidane op 31 oktober 2022 in Madrid. Zizou speelde tussen 2001 en 2006 meer dan 155 wedstrijden voor Madrid. Zidane won 6 grote titels met Real Madrid als speler en voegde nog eens 11 trofeeën toe als manager. Elk item wordt compleet geleverd met een eigen officieel certificaat van echtheid, dat dient als bewijs dat uw item 100% echt is. Ingelijst met 100% zuurvrije passé in de luxe zwarte lijst met 2 prachtige foto's Krijg voetbalgeschiedenis in huis of voor op kantoor. #exclusivenoreserve in Sport / Voetbalmemorabilia
Bekijk kavel

Andere interessante kavels