Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Raphael Leemans( 1976) opleiding beeldende kunsten en grafische vormgeving te Herentals. Vaste exposant in galerie Mara te Turnhout. Schildert portretten en stillevens in olieverf op houten paneel of doek op hyperrealistische wijze. Eerdere exposities in de Kempen ben Duitsland..... Portret is aan het onderste deel flink beschadigd met deukjes ( zie foto) in Moderne en hedendaagse kunst / Direct van de kunstenaar
Bekijk kavel

Andere interessante kavels