Bekijk kavel
Fraaie vuurvergulde Bibliotheek pendule.Frankrijk ca. 1810, gesigneerd: JEAN-CLAUDE LEMOINE Aangetekende verzending! in Klokken / Klokken
Bekijk kavel
Andere interessante kavels
Conrad Wimmer (1844-1905) – Thuiskomst van de markt
87,-
Vandaag om 19:20