Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig bloemenstilleven. Olie op doek, gesigneerd links onder Peter Brouwers. Afkomstig uit privéverzameling. Brouwers schilderijen voeren de toeschouwer mee op een reis die wordt geïnspireerd door zijn omgeving en de gebeurtenissen. Het is niet alleen de reflectie van de realiteit, maar ook zijn interpretatie van kleur en sfeer. Peter heeft altijd zijn passie gestalte gegeven en dit kunnen wij bewonderen in zijn kunstwerken. Lexicon Pieter A. Scheen, RKD In goede staat. Ingelijst in houten lijst. Wordt stevig verpakt en verzekerd verzonden. in Klassieke kunst / Betaalbare Nederlandse en Belgische klassieke schilderijen
Bekijk kavel

Andere interessante kavels