Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Ontdek de allure van onze sieraden met authentieke Romeinse kralen, handgemaakt door onze bekwame ontwerpers met vergulde materialen van Europese designerkwaliteit. Elk stuk straalt tijdloze elegantie en verfijning uit, waardoor elk stuk een unieke aanvulling is op elke collectie. Ketting, armband en oorbellen met Romeinse groene, rode en paarse glaskralen in een handgemaakt geschakeld design. De authentieke romeinse kralen zijn opnieuw geregen met moderne materialen. Ketting in een klassiek geschakeld ontwerp met hanger en moderne jasseron ketting: Totale lengte: ± 53 cm Diameter kralen: ± 7,5 mm Armband: ± 18 cm Diameter kralen: ± 9,1 mm maximaal Oorbellen: ± 41,4 mm totale lengte (inclusief haakjes) Diameter kralen: maximaal ± 5,8 mm In de Romeinse samenleving was paars een zeer gewilde kleur en een statussymbool van de elite. Het verbinden van kettingen om armbanden of kettingen te maken is een van de oudste sieradentechnieken en verscheen in verschillende oude culturen. Het oudste exemplaar van een halsketting werd gevonden in Babylonië in een koninklijk graf van rond 2500 voor Christus. Goede staat en draagbaar. De oude kralen zijn geregen met moderne vergulde spacer kralen en fittingen. Gebruikssporen passend bij leeftijd en gebruik. Zie afbeeldingen. Certificaat van Echtheid op aanvraag verkrijgbaar (pdf-document). Oude/Romeinse... lees verder bij
Bekijk kavel

Andere interessante kavels