Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Deel 3 uit een 5-delige reeks geïllustreerde satirische gedichten (senryū). Titel: "Shinji andon, sanpen" 神事行燈 三編 (Festival Lanterns, vol. 3). Illustrator: Keisai Eisen 渓斎英泉 (1790-1848). Uitgever: Eirakuya Tōshirō 永楽屋東四郎, Nagoya. Jaar van uitgave, op basis van de advertenties/colophon: 1840-1847. (Zie: M. Forrer, 'Eirakuya Tōshirō Publisher at Nagoya') Deel 3 van 5. Formaat: 22,7 x 15,7 cm (hanshibon). 21 gevouwen bladen, waarvan 20 met meerkleurige illustraties. Conditie: omslag met sterke gebruikssporen. Voorste omslag met 2 kleine scheuren. Achterste omslag met een inktaantekening. Draad binding groetendeels los. Schutbladen beschadigd en deels ontbrekend. Alle bladen beduimeld. Voorste bladen bovendien deels gevouwen. Eerste 2 bladen open gescheurd, de meeste andere deels. Verder verkeert de uitgave in goede staat. Kavel wordt met zorg verpakt en verzekerd met een track & trace code verstuurd. Zie ook: https://prf.hn/click/camref:1101l5d7f/creativeref:1101l99799/destination:https%3A%2F%2Fpulverer.si.edu%2Fnode%2F903%2Ftitle%2F3 En: Jack Hillier, 'The Art of the Japanese Book', p. 821-822. 'Senryū (川柳, lit. 'river willow') is a Japanese form of short poetry similar to haiku in construction: three lines with 17 morae (..) Senryū tend to be about human foibles while haiku tend to be about nature, and senryū are often cynical or darkly humorous while haiku are more serious.' (Wikipedia) in Aziatische en tribale kunst / Japanse kunst
Bekijk kavel

Andere interessante kavels