Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtige Thangka Boeddhisme ..."Guru Padmasambhava Rinpoche" zijde/katoen/gouddraad origineel herkomst Nepal met erg veel gouddraad verrijkt 21e eeuw Afmetingen ca.; 90 cm hoog x 59,5 cm breed Een werkelijk schitterende Thangka, uitzonderlijk gedecoreerd, opvallend Boeddhisme Door het erg veel verwerkte gouddraad krijgt deze Thangka bij kunstlicht een prachtige spirituele uitstraling. Padmasambhava ("Geboren uit een Lotus"), was een tantrische boeddhistische Vajra-meester uit India die vajrayana in Tibet (circa 8e - 9e eeuw) kan hebben onderwezen. Volgens enkele vroege Tibetaanse bronnen, zoals het Testament van Ba, kwam hij in de 8e eeuw naar Tibet en hielp hij bij de bouw van het Samye-klooster, het eerste boeddhistische klooster in Tibet. Er is echter weinig bekend over de werkelijke historische figuur, behalve zijn banden met Vajrayana en het Indiase boeddhisme. Wordt goed verpakt toegezonden Wij wensen u veel succes met bieden want het is de moeite waard in Aziatische en tribale kunst / Aziatische kunst (algemeen)
Bekijk kavel

Andere interessante kavels