Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel
Prachtig verzilverd bestek, in empire decor. Het bestek is gemaakt door de franse zilversmid 'Silor'. Het bestek is prachtig vormgegeven in de stijl van de premier empire, de stijl die napoleon lanceerde, gebaseerd op de romeinse en Egyptische stijl. Deze vormgeving lijkt op Malmaison van Christofle en op Recamier van Wiskemann. Het bestek is in zeer goede staat, er zijn slechts zeer beperkte gebruikssporen omdat het bestek amper gebruikt is. Het bestek bestaat uit: 12 grote vorken 12 grote lepels 12 grote messen 12 kleine vorken 12 kleine lepels 12 kleine messen 12 visvorken 12 vismessen 12 koffielepels 12 messenleggers 2-delig slacouvert 1 groentenlepel 1 suikertang 1 taartschep 1 sauslepel 2-delig vis serveer couvert Verzekerde en verzorgde verzending in passende (eventueel dubbele) verpakking. DPD voor bestemmingen binnen de Europese unie, Nationale post (Bpost) voor andere bestemmingen. Verzendkosten zijn van toepassing voor het vasteland, voor overzeese gebieden en eilanden kan een toeslag vereist zijn, tenzij de bestemming apart vermeld staat in de lijst met verzendkosten. Een toeslag voor douaneformaliteiten is verrekend is de geafficheerde verzendkosten. De koper staat in voor eventuele importbelasting. in Interieur en decoratie / Tafelgerei
Bekijk kavel

Andere interessante kavels